OSIĄGNIĘCIA 2015/2016


  • Osiągnięcia  w roku szkolnym 2015/2016

     

    Nazwa konkursu

    Miejsce

    Uczestnicy

    Opiekun

    Wojewódzki Konkurs Biologiczny- etap miejski

    II miejsce

    II miejsce

    II miejsce

    Katarzyna Ejsmont 3b

    Weronika Guszpit  2b

    Weronika Nowakowska 3b

    Grażyna Wojtycza

    Wojewódzki Konkurs Fizyczny –etap miejski

    I miejsce

    II miejsce

    III miejsce

    Katarzyna Ejsmont 3b

    Jakub Maszkowski 3a

    Mateusz Banik 3a,                 Karolina Rupa 3b

    Marzena Sławska

    Wojewódzki konkurs Chemiczny- etap gminny

    II miejsce

    III miejsce

    Alan Karbowski 3a

    Weronika Guszpit 2b, Krzysztof Pawlak 3a

    Renata Mesjasz

    Wojewódzki Konkurs Polonistyczny- etap miejski

    III miejsce

    Tobiasz Bednarek 3a

    Beata Bochniarz

    Konkurs dla Gimnazjalistów

    „Mistrz Ortografii Języka Angielskiego”

    II miejsce

    V miejsce

    Marta Górska 3b

    Jakub Maszkowski 3a

    Dorota Banik

    Iwona Denes

    Turniej Recytatorski (szkoły gimnazjalne)- eliminacje miejskie

    I miejsce

    II miejsce

    Szymon Radka 2b

    Justyna Bednarz 3a

    Beata Matyszczak

    Beata Bochniarz

    Wojewódzki Konkurs o Języku Polskim

    Kwalifikacja do etapu wojewódzkiego

    Tobiasz Bednarek 3a

    Marta Górska 3b

    Beata Bochniarz 3a

    Beata Matyszczak

    Miejski  Turniej Recytatorski

    „Wywiedzione ze słowa”

    II miejsce

    Krzysztof Pawlak 3a

    Beata Bochniarz

    XXVI Konkurs Recytatorski Poezji Lwowskiej i Kresowej im. Mariana Hemara

    I miejsce

    Justyna Bednarz 3a

    Beata Bochniarz

    Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego – etap miejsko - gminny

    III miejsce

    Nikola Dwojak 3b

    Ewa Jarząb

    Wojewódzki  Projekt „Changes@work”

    III miejsce

    Udział w warsztatach międzynarodowych języka niemieciego

    Karolina Rupa 3b

    Julia Maciejewska 3a

    Sylwia Szulc

    Wojewódzki Konkurs Historyczny – etap miejski

    III miejsce

    Daniel Warzycha 3b

    Ewa Rosińska

    Konkurs Wiedzy o BHP w Rolnictwie – etap powiatowy

    III miejsce

    IV miejsce

    Piotr Andruchów 3b

    Paweł Buras 2b

    Ewa Rosińska

    Konkurs „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Naszej Wolności” –konkurs ogólnopolski

    Laureaci etapu szkolnego

    Wiktoria Olszewska 2bńska

    Klaudia Szumlakowska 3c

    Katarzyna Chmiel 3a

    Martyna Pasierska 3b

     

    Ewa Rosinska

    „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Naszej Wolności”

    I miejsce

    Sabina Biała 3b

    Zuzanna Malinowska 2a

    Ewa Rosińska

    Konkurs Plastyczny na Kartkę Bożonarodzeniową – etap rejonowy (PCK)

    wyróżnienie

    Katarzyna Chmiel 3a

    Grażyna Wojtycza

    Wojewódzki konkurs Fizyczny- etap wojewódzki

    Laureat

    Finalistka

    Jakub Maszkowski 3a

    Katarzyna Ejsmont 3b

     

    Marzena Sławska

    Wojewódzki Konkurs Polonistyczny – etap wojewódzki

    Finalista

    Tobiasz Bednarek

    Beata Bochniarz

    Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Języku Polskim- etap wojewódzki

    I miejsce

    III miejsce

    Tobiasz Bednarek 3a

    Marta Górska 3b

    Beata Bochniarz

     Beata Matyszczak

    Ogólnopolski Konkurs Recytatorski- etap rejonowy

    II miejsce

    Justyna bednarz 3a

    Beata Bochniarz

    Ogólnopolski Turniej bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (BRD)- etap międzygimnazjalny

    II miejsce

    Krzysztof Pawlak 3a

    Kacper Strojec 3a

    Kamila Szymczak 3a

    Artur Świerczyński

    VI Konkurs  dla Dzieci i Młodzieży „Saperska Kartka Wielkanocna’- etap międzygimnazjalny

    I miejsce

    II miejsce

    III miejsce

    Karolina Rupa 3b

    Katarzyna Ejsmont 3b

    Julia Frydlewicz 3b

    Artur Świerczyński

    Wojewódzki Konkurs Techniczny dla szkół gimnazjalnych- etap gminny

    I miejsce

    II miejsce

    III miejsce

    Krzysztof Pawlak 3a

    Artur Pacyna 3b

    Jakub Maszkowski 3a

    Artur Świerczyński

    Finał wojewódzki w Koszykówce Dziewcząt

    I miejsce

    Reprezentacja szkoły

    n-le w-f

    Ćwierćfinał Mistrzostw Polski w rozgrywkach ligowych w koszykówce dziewcząt

    III miejsce

    Reprezentacja szkoły

    n-le w-f

    Finał Wojewódzki w Piłce Ręcznej Chłopców

    II miejsce

    Reprezentacja szkoły

    n-le w- f                       

    Zawody Powiatowe w Tenisie Stołowym

    I miejsce

    Dominika Warzycha 3b

    n-le w-f

    XI Okręgowa Olimpiada  Wiedzy o PCK – okręg opolski

    IV miejsce

    V miejsce

    Marta Górska 3b

    Mateusz Banik 3a

    Grażyna Wojtycza

    Konkurs na Prezentację Multimedialną „Walory Przyrodnicze I Formy Ochrony Przyrody w Powiecie Brzeskim”

    III miejsce

    Adrian Piszcz

    Bogusława Lechwar

    XV Międzynarodowy Konkurs  J. Angielskiego GOLDEN OWL

    finaliści

    Marta Górska 3b

    Oliwia Tracz 1b

    Jakub Maszkowski 3a

    Dorota Banik

    Iwona Denes

    Iwona Denes

    XIV Konkurs Matematyczny dla Gimnazjalistów o Puchar Dyrektora I LO w Opolu

    V miejsce

    (drużynowo)

    Katarzyna Ejsmont 3b

    Mateusz Banik 3a

    Jakub Maszkowski 3a

    Renata Dworak

     

    Konkurs „I know I can”             pod patronatem Posłanki Danuty Jazłowieckiej

    finaliści

    Oliwia Tracz 1b

    Edyta Małek 3b

    Iwona Denes

    Festiwal Piosenki Angielskiej „You Can Sing”

    II miejsce

    Edyta Małek 3b

    Iwona Denes


     Tekst: Renata Dworak


  • ©