•       Osiągnięcia w roku szkolnym 2016/2017

    Osiągnięcia w roku szkolnym 2016/2017

    Nazwa Konkursu

    Miejsce

    Uczestnicy

    Opiekun

    Wojewódzki Konkurs Fizyczny- etap wojewódzki

    Finalista

    Krzysztof Dylak 3b

    Marzena Sławska

    Ogólnopolski Konkurs Fizyczny

    „Poszukiwanie Talentów”

    Odznaka

    „Złoty Kwant”

    Paweł Buras 3b

    Marzena Sławska

    XVI Międzynarodowy Konkurs  J. Angielskiego GOLDEN OWL

    Finalistka

    Finalista

    Laureat

    Zuzanna Macierzyńska 2b

    Kamil Olender  2b

    Dominik Bielecki 3b

    Dorota Banik

    Iwona Denes

    Dorota Banik

    Mistrz Ortografii Angielskiej-konkurs dla gimnazjalistów

     

    II miejsce

    III miejsce

    Oliwia Tracz 2b

    Igor Toporowski 2b

    Iwona Denes

    Iwona Denes

     Konkurs Matematyczny „Kangur”

    wyróżnienie

    Wojciech Tysier 2a

    Małgorzata Niewczas

     

    Konkurs „Maks Matematyczny”

    wyróznienie

    Adam Idzi 1a

    Renata Dworak

    Konkurs Matematyczny „Alfik”

    XX miejsce w województwie

    Adam Idzi 1a

    Renata Dworak

    „Omnibus”

    II miejsce

    Weronika Guszpit 3b

    Małgorzata Niewczas

    Wojewódzki Konkurs Chemiczny – etap gminny

    II miejsce

    Weronika Guszpit 3b

    Renata Mesjasz

    Konkurs Chemiczny „Młody Alchemik” organizowany przez  Kedzierzyńsko Kozielski Park Przemysłowy

    uczestnicy

    Nikola Nowakowska 3b, Kacper Tymków 3b

    Renata Mesjasz

    Wojewódzki Konkurs Biologiczny – etap miejsko - gminny

    III miejsce

    Weronika Guszpit 3b

    Grażyna Wojtycza

    Ogólnopolski Konkurs „Podziel się Wiedzą”- Program Profilaktyki Zdrowotnej dla Dziewcząt „Akademia Dojrzewania Lactacyd”

    II miejsce

    Julia Dzieduszyńska 2a

    Aleksandra Guzenda 2a

    Grażyna Wojtycza

    Wojewódzki Konkurs Krasomówczy

    III miejsce

    Kacper Tymków 3b

    Beata Matyszczak

    Wojewódzki Konkurs wiedzy o Języku Polskim

    Udział w  finale

    Karolina Bojko 3b

    Beata Matyszczak

    Ogólnopolski Konkurs Literatury Fantasy „Żródła Marzeń”

    VII miejsce    w finale

    Weronika Guszpit 3b

    Beata Matyszcak

    Ogólnopolski Konkurs Litaracki „Misja Książka”

    Tekst i opracowanie graficzne książki „Piąty Żywioł”

    uczestnicy

    Weronika Guszpit 3b

    Karolina Szela 3b

    Weronika Olszewska 3b

    Beata Matyszczak

    Konkurs Plastyczny „Pudełko zwane wyobraźnią”

    I miejsce

    II miejsce

    wyróżnienie

    Emilia Cyprych 2b

    Martyna Miazgawska 3b

    Kamila Getko 3b

    Beata Matyszczak

     

    Finał Wojewódzki w Piłce Ręcznej Chłopców

     

     

    I miejsce

    D. Bielecki, K. Bujak, K.Miazek, R.Ochociński, Sz.Oliwa, A.Prychitko, M.Wołczański, K.Zambrzycki, J.Źrałko 3a

    P.Kroczak, G.Łysiuk, A.Piszcz, O.Sikorski, W.Tysier 2a

    n-le w-f

    Półfinał Wojewódzki w halowej Pilce Nożnej Chłopców

    III miejsce

    K.Bujak, R.Ochociński, M.Wołczański, J.Źrałko 3a

    M.Dłudosz, M.Dróżdż, J.Rycowski, 3b

    K.Paluch, G.Pendzej 3c

    n-le w-f

    Półfinał Wojewódzki w Piłce Ręcznej Dziewcząt

    IV miejsce

    K.Bochenek, K.Lewandowska, O.Prusak 3a

    J.Dzieduszyńska, M.Michalska 2a

    N.nowakowska, W.Zagier 3b

    W.Galas, A.Krejczy 1c

    E.Mrowiec 2b

    n-le w-f

    Finał Powiatowy w Szachach Drużynowo

    II miejsce

    K.Dylak, M.Świerk 3b

    I.Toporowski 2b

    M.Owad 2a

    n-le w-f

    Finał Wojewódzki w Koszykówce Dziewcząt Dziewcząt

    I miejsce

    J.Rudyk, A.Guzenda, J.Dzieduszyńska, S.Surdyka 2a

    K.Bochenek, M.Janusz, D.Soroka, A.Pszczolarska, Z.Malinowska, A.Sójka, W.Wojewoda, K.Lewandowska 3a

    n-le w-f

    VIII Edycja Konkursu „Festiwal Języka Niemieckiego”

    I miejsce

    Oliwia Prusak 3a

    Akompaniament Szymon Radka 3b

    Sylwia Szulc

    Wojewódzki Konkurs Techniczny- etap miejski

    I miejsce

    III miejsce

    Kacper Tymków 3b

    Patryk Sznajder 3b

    Artur Świerczyński

    Konkurs Plastyczny „Przyroda Mojego Miasta”- kategoria Szkól Gimnazjalnych

    I miejsce

    Martyna Miazgowska 3b

    Honorata Rodobolska

     



     Tekst zdjęcia: Renata Dworak


  • ©