"Książki naszych marzeń"

Znamy już wyniki ministerialnego konkursu "Książki naszych marzeń", w tegorocznej edycji wzięło udział prawie 1200 szkół, zwyciężyły 3 - jeszcze nie my!  Praca nad filmem konkursowym dostarczyła nam bardzo wiele radości i satysfakcji, podziękowanie i zapewnienie, że wypadliśmy świetnie, mobilizuje do dalszej pracy, choć konfrontacja z tysiącem rywali daje znikome szanse, trzeba jeszcze liczyć na szczęście!. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia naszego konkursowego filmu i zapoznania się z zaproponowana listą Książek naszych marzeń. ..zobacz .film

Lista książek stworzona przez:

Publiczne Gimnazjum nr 1
 im. J. Piłsudskiego w Brzegu

 
 

Autor książki*

Książka

 

Nazwisko

Imię

Tytuł

1.

Brett

Regina

„Jesteś cudem”

2.

Brown

Dan

„Anioły i demony”

3.

Brown

Dan

„Inferno”

4.

Brown

Dan

„Kod Leonarda da Vinci”

5.

Brown

Dan

„Zaginiony symbol”

6.

Brown

Dan

„Zwodniczy punkt”

7.

Cass

Kiera

Trylogia „Selekcja”

8.

Cass

Kiera

„Książę i gwardzista”

9.

Cass

Kiera

„Następczyni”

10.

Clarkson

Jeremy

„Świat według Clarksona 5:Przecież nie proszę o wiele…”

11.

Coelho

Paulo

„Alchemik”

12.

Collins

Suzanne

Trylogia „Igrzyska śmierci”

13.

Dashner

James

Trylogia „Więzień labiryntu”

14.

Extence

Gavin

„Wszechświat kontra Alex Woods”

15.

Flanagan

John

„Zwiadowcy”

16.

Gaarder

Jostein

„Świat Zofii”

17.

Głuchowski

Dmitrij

„Metro 2033”

18.

Green

John

„Gwiazd naszych wina”

19.

Green

John

„Papierowe miasta”

20.

King

Stephen

„Skazani na Shawshank”

21.

Kołakowski

Leszek

„13 bajek z Królestwa Lajkonii”

22.

Lion Oldi

Henry

„Droga miecza”

23.

Martin

George R.R

„Gra o tron”

24.

Martin

George R.R

„Nawałnica mieczy – krew i złoto”

25.

Martin

George R.R

„Nawałnica mieczy – stal i śnieg”

26.

Martin

George R.R

„Starcie królów”

27.

Meyer

Stephanie

„Intruz”

28.

Meyer

Stephanie

Saga „Zmierzch”

29.

Nelson

Jandy

„Oddam ci słońce”

30.

Picoult

Jodi

„Bez mojej zgody”

31.

Roth

Veronica

Trylogia „Niezgodna”

32.

Rowell

Reinbow

„Eleonora i Park”

33.

Rowell

Reinbow

„Fangirl”

34.

Rubin

Sarah

„Tańcząca”

35.

Sapkowski

Andrzej

„Wiedźmin”

36.

Scott Card

Orson

„”Gra Endera”

37.

Siesicka

Krystyna

„Zapałka na zakręcie”

38.

Sparks

Nicholas

„Dla ciebie wszystko”

39.

Urbanek

Mariusz

„Tuwim. Wylękniony bluźnierca”

40.

Urbanek

Mariusz

„Broniewski. Milośc, wódka, polityka”

41.

Zusak

Markus

„Złodziejka książek”

42.

     

43.

     

44.

     

45.

     

 

 

    Przygotowała: Beata Matyszczak

powrót >>>

 

  
©