•       „GIMBAL  Z  KLASĄ”

              2 czerwca uczniowie klas trzecich pod czujnym okiem Pani Małgorzaty Kubiak rozpoczęli Gimbal tradycyjnym  pięknym polskim tańcem-polonezem. Były figury,  o których nie wiedzieli nawet w „Tańcu z Gwiazdami” oraz  Gwiazdy czyli uczennice i uczniowie Publicznego Gimnazjum Nr 1. Wszyscy wyglądali elegancko, pogoda dopisała, a rodzice z przejęciem  i łzą w oku podziwiali swoje pociechy.

              Uczniowie klas trzecich podziękowali za przygotowanie poloneza Pani Małgorzacie Kubiak, a Dyrekcji, wszystkim nauczycielom oraz  pracownikom         PG nr 1 za ich pracę, poświęcenie i pasję. Piękne, wzruszające podziękowanie przygotowali również rodzice, których reprezentowali Pani Jadwiga Długosz i Pan Krzysztof Frątczak.

              Następnie przyszedł czas na program artystyczny. Wszystkie klasy stanęły     na wysokości zadania i przygotowały interesujące programy. Były piosenki, wiersze, tańce, skecze oraz teatr czyli dla każdego coś fajnego.

              A potem wraz z DJ Kulą wszyscy zaczęli zabawę, tańce trwały do północy przerywane jedynie chwilą na posiłek.

              To był świetny Gimbal- „Gimbal z klasą”- przygotowany i przemyślany         od początku do końca. Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się    w przygotowanie pięknej imprezy na zakończenie nauki w gimnazjum, a w szczególności tym, którzy dbali o organizację i czuwali nad porządkiem.

   

  DZIĘKUJEMY!

      Tekst zdjęcia: Iwona Denes


 • ©