Miła niespodzianka dla nauczycieli i pracowników PG1


Uczennice klasy 2 c: Klaudia Pietrzyk,Natalia Dulemba i Weronika Cupek przywitały muzyką , życzeniami i  słodkim prezentem wszystkich wchodzących do szkoły .
Tak rozpoczęliśmy wyjątkowy dzień w naszym gimnazjum

  

Dzień Edukacji Narodowej w Publicznym Gimnazjum nr 1


14 października obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Tego dnia uczniowie mieli okazję podziękować nauczycielom i pracownikom szkoły za ciężką pracę i trud włożony w edukację oraz wychowanie. To wyjątkowe,coroczne  spotkanie Dyrekcji ,Grona Pedagogicznego i pracowników PG 1 z uczniami otworzyła zagrana przez Aleksandrę Pawlik ,Anastazje Soję i Sandrę Stanowską piosenka zespołu Dwa plus jeden „Choć ,pomaluj mój świat”.
 Dużo pozytywnych emocji wywołały życzenia nagrane dla nauczycieli przez wszystkie klasy i zaprezentowane w przygotowanym przez Natalię Bucyk i Emilę Trakę filmie: „ Niespodzianka ”. Następnie ,w imieniu całej społeczności uczniowskiej ,życzenia złożyły i uroczystość poprowadziły przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego-Natalia Lipka i Michalina Krocz .Scenkę „Kaganek oświaty” pokazującą ,jak trudny,ale i nie pozbawiony miłych chwil , bywa los ucznia i nauczyciela brawurowo zagrali :Anna Rus,Natalia Małek,Klaudia Grabowska,Klaudia Suchecka ,Szymon Jaros i Grzegorz Kieljan. Oprawą medialną akademii  zajęli się Andrzej Witoszyński i Szymon Puszkiewicz ,a muzyczną Adam Krocz i Kamil Błajda .

 Po przedstawieniu uczniowie podziękowali swoim wychowawcom i pedagogom zaprojektowanymi przez Patrycję Sowę i własnoręcznie wykonanymi przez uczennice klasy IIc kwiatami oraz napisem „Dziękujemy”utworzonym przez wszystkich występujących.

 Kulminacyjnym punktem uroczystości był konkurs „Powiedzieli -pomyśleli ,czyli czego nie wiemy o naszych nauczycielach”.W przygotowanym przez Andrzeja Witoszyńskiego pokazie slajdów  zaprezentowane  zostały najciekawsze powiedzonka naszych pedagogów .Zadaniem przedstawicieli klas było odgadnięcie ,kto jest ich autorem . Nagrodą za trafne odpowiedzi był bon dla całej klasy uprawniający do jednego dnia bez pytania. Po zaciętej walce na podium stanęły klasy trzecie ,które najdłużej przecież znają swoich nauczycieli. Zwieńczeniem spotkania były  podziękowania Pani Dyrektor Danuty Stefańskiej skierowane do Samorządu Uczniowskiego za niezwykle sympatyczną niespodziankę

. Samorząd Uczniowski PG1

 

tekst, zdięcia: Sylwia Szulc

powrót >>>

 

  
©