„Andrzejkowy zawrót głowy ”  

  Z inicjatywy przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego kolejny raz wspólnie bawiliśmy się na tradycyjnej andrzejkowej zabawie.

 Pod czujnym okiem pana Marka Taczanowskiego, który przygotował nagłośnienie i oświetlenie sali -Patrycja Sowa i Szymon Puszkiewicz z klasy 3c przenieśli nas w świat szalonych, różnorodnych rytmów, które gwarantowały dobrą zabawę wszystkim.

W wyborze muzyki pomagał im ,także radiowiec, Dawid Gaweł z klasy 2a. Andrzejki to także, a może głównie wróżby.

I o tym pomyśleliśmy -w rolę Wróżki wcieliła się Klaudia Suchecka z klasy 3a,w rolę Wróżbity Mateusza-Mateusz Perzyński także z klasy 3a zaskakując nas wspaniałym kącikiem czarów wzbogaconym o niezwykle ciekawe wróżby .

Pomysłowością wykazały się uczennice klasy 2b oraz 2a sprzedając wszystkie przygotowane ciasta i ciasteczka .Podobno pyszne. Serdecznie wam dziewczyny dziękujemy.

Przy okazji dziękujemy wszystkim nauczycielom i mamom ,które pilnowały nas na dyskotece oraz tym ,które pomogły upiec przepyszne ciasta. Specjalne podziękowanie należy się także dla sprawnej „ekipy sprzątającej” z klasy 3b,która pomogła uporać się z po imprezowym bałaganem.  

Z niecierpliwością czekamy na kolejną zabawę. Samorząd Uczniowski

 

Przygotowała: Sylwia Szulc.

powrót >>>

 

  
©