„Andrzejkowe wspomnienie !

 Tradycją naszego gimnazjum stało się to ,że bawimy się korzystając z własnych  pomysłów na dobra rozrywkę. Tak też się stało w przypadku tegorocznej dyskoteki andrzejkowej .

 Z inicjatywy przedstawicieli radiowęzła-( pod czujnym okiem panów Mariusza Andruchowicza i Roberta Karlikowskiego )-Adama Krocza i Kamila Błajdy z klasy 3a oprawa muzyczna przeniosła nas w świat szalonych i różnorodnych rytmów ,co gwarantowało dobrą zabawę wszystkim. Andrzejki to także ,a może głównie wróżby .I o tym pomyśleliśmy -w rolę Wróżbity wcielił się Tomasz Karciarz z klasy 3 c ,a wspierały go Wróżki -Patrycja Szachnowska i Wiktoria Stala z klasy 2a oraz Natalia Lipka i Ola Mika z klasy 3c.Przedsiębiorczościa wykazały się uczennice klasy 1b pod kierunkiem Pani Marioli Wojciechowskiej -Chwastowskiej zaskakując nas wspaniałymi wypiekami wzbogaconymi o niezwykle ciekawe wróżby .

 Przy okazji dziękujemy wszystkim nauczycielom i mamom ,które pilnowały nas na dyskotece oraz tym ,które pomogły upiec przepyszne  ciasta. Specjalne podziękowanie należy się także dla sprawnej „ekipy sprzątającej „ z klasy 3a. Z niecierpliwością czekamy na kolejną zabawę. .

 

 Samorząd Uczniowski

tekst, zdięcia: Sylwia Szulc  .

powrót >>>

 

  
©